źćźłóń

Profesjonalna fotodepilacja i depilacja ciała

 


 

DEPILACJA CIAŁA Gładka skóra bez wysiłku :

 

 

WOSK

 

Depilacja to usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy lub ciała, za pomocą różnego rodzaju preparatów lub przyrządów. Usuwana jest łodyga włosa, korzeń natomiast zostaje nienaruszony. W naszym salonie urody stosowana jest depilacja ciała przy pomocy wosku, pasty cukrowej, lub specjalistycznego laseru.

Woski stosowane w kosmetyce to przeważnie preparaty rozpuszczalne na podstawie wody i oleju. Są skutecznym sposobem usuwania owłosienia. Woskowanie nie jest zabiegiem jednorazowym, trzeba je regularnie powtarzać dla utrzymania efektu. Po każdym zabiegu włosy odrastają słabsze i jest ich mniej, ponieważ zostają usuwane wraz z cebulką. Metodą woskowania można usunąć włosy z każdej części ciała - pory pod wpływem wosku rozgrzewają się i rozszerzają, dzięki czemu usunięcie włosa jest mniej bolesne.

 

 

FOTODEPILACJA

 

Depilacja IPL to usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą laseru emitującego impulsów silnego światła. Fotodepilacja zapewnia trwały efekt. Laser emituje fale o zakresie 590 – 1200 nm, które docierają w głąb skóry. Pozwala to na indywidualne dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego klienta. Fotodepilacja polega na tzw. selektywnej fototermolizie, podczas której następuje konwersja energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną i niszczenie wybranych komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Melanina pochłania energię cieplną i kieruje ją do mieszka włosowego, gdzie przekształcona w ciepło, niszczy komórki rozrodcze włosa. Pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada.

 

 

DZIAŁANIE

 

Powierzchnia skóry z niechcianym owłosieniem jest eksponowane na działanie serii bardzo krótkich i skoncentrowanych impulsów światła. Włos pochłania światło (w rzeczywistości pochłania je znajdująca się we włosach melanina), które następnie przekształcane jest w energię cieplną. Energia światła rozgrzewa mieszek włosowy, blokując mechanizmy wzrostu w jego macierzy. W mieszkach włosowych znajduje się większe skupienie melaniny, światło pochłaniane jest przez pigment włosa, a nieotaczające go tkanki skóry.

 

Wykonujemy depilację intymną, w tym pełną lub brazylijską depilację bikini, usuwamy niechciane włoski z twarzy, oraz wskazanych przez klienta,  innych problematycznych dla niego części ciała.

 

JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU NAWET DO 70% MNIEJ WŁOSÓW !!!!

 

WSKAZANIA:

 

  • Hirsutyzm (nadmierne owłosienie)
  • Wrastające włoski
  • Chęć pozbycia się owłosienia w problematycznych miejscach

 

 

Dysponujemy również nowoczesnym laserem, którym wykonujemy skuteczne zabiegi usuwania tatuażu.

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2017

Studio Bednara
facebook

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:    516 518 752     info@studiobednara.pl