źćźłóń

Makijaż okazjonalny na wyjątkowe chwile

 


Długotrwały i zachwycający efekt

 

Makijaż okazjonalny zarezerwowany jest na wyjątkowe chwile w życiu kobiety, kiedy chce czuć się tak wyjątkowo i pięknie, jak tylko to możliwe. Nasza doświadczona makijażystka jest w stanie podarować Wam makijaż, który skieruje w Waszą stronę same zachwycone spojrzenia.

Makijaż wykonany w naszym salonie urody zawsze zaczynamy od wywiadu z klientką i odpowiedniego przygotowania twarzy. Dopasowujemy rodzaj makijażu i jego kolorystykę do typu urody klientki, jej wymagań, okazji oraz ubioru, tak by pełna stylizacja tworzyła harmonijną całość.

Dzięki wysokiej jakości używanych przez nas kosmetyków uzyskujemy zawsze zachwycające efekty. Makijaż jest trwały, odpowiednio dobrany, zakrywa wszelkie mankamenty i defekty skóry, jednocześnie podkreślając to, co najpiękniejsze.

Z nami nie musisz się obawiać tzw. efektu maski. Nasza makijażystka zawsze dba o to, byście wyglądały zniewalająco, zachowując przy tym odpowiednie proporcje, dzięki czemu twarz nie wygląda sztucznie i przerysowanie.

Warto wzbogacić makijaż o profesjonalną stylizację rzęs, która nada spojrzeniu głębi, a rysy twarzy zyskają większą wyrazistość.

Możesz zaufać naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy, którą z łatwością dla Ciebie wykonamy pod postacią niezwykłego makijażu. Podczas przygotowań do wielkiego dnia zawsze jest dużo spraw do załatwienia, więc kwestię makijażu zostaw nam – będziesz zachwycona!

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2017

Studio Bednara
facebook

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:    516 518 752     info@studiobednara.pl