źćźłóń

Stylizacja paznokci od A do Z

 

 

Paznokcie zaczęto ozdabiać już trzy tysiące lat przed naszą erą, najczęściej za pomocą roślinnego barwnika, który popularny jest nawet dziś – henna. W XVII wieku eleganckie kobiety z Egiptu i Cypru znalazły inny sposób – stylizowały paznokcie poprzez wstrzykiwanie naturalnych barwników roślinnych w macierz paznokci. Pierwsze lakiery do paznokci, jakie znamy dziś, pojawiły się ok. 1930 roku.

 

Stylizacja paznokci to nie tylko ich upiększenie za pomocą wielobarwnych lakierów i modnych wzorów. Kompleksowa i profesjonalna stylizacja uwzględnia także takie zabiegi jak:

 

  • Odnowa paznokci
  • Przedłużanie paznokci
  • Uzupełnianie
  • Utwardzenie naturalnej płytki
  • Rekonstrukcja płytki paznokcia
  • Manicure i pedicure hybrydowy oraz żelowy

 

 

IBX – paznokcie

 

Wszystkim klientom Studia proponujemy nowoczesny zabieg odnowy płytki za pomocą preparatów IBX. To innowacja w odbudowie i regeneracji zniszczonych paznokci. Mocno skoncentrowane składniki w formie lakieru utrwalane są światłem UV, a całość wnika w głąb paznokcia odżywiając go od środka.

 

Po zabiegu IBX – paznokcie na ich płytce tworzy się mocna warstwa ochronna. Paznokcie rosną silniejsze, znikają wszystkie przebarwienia i wgłębienia. Po nałożeniu preparatu można bez problemu, od razu stylizować paznokcie jak zazwyczaj – hybryda, lakier itd.

 

Nasze studio pracuje na produktach wyłącznie wysokiej jakości, dlatego możemy zagwarantować piękny, i co najważniejsze, trwały efekt. Kosmetyczki Studia Bednara to specjalistki w swojej dziedzinie. Ich zdolności manualne, wiedza i wyobraźnia pozwolą stworzyć praktycznie każdy wzór i styl, jaki tylko zapragniecie. Na niezdecydowanych będzie czekał wzornik gotowych stylizacji.

 

Nasze kosmetyczki nie tylko wystylizują paznokcie, ale również na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia, doradzą co najlepiej będzie się prezentowało na Państwa paznokciach, i jak o nie dbać na co dzień podczas domowej pielęgnacji.

 

Warto regularnie dbać o wygląd swoich dłoni i paznokci. Są one w końcu naszą wizytówką – warto więc by zawsze prezentowały się nienagannie i odpowiednio do wybranej okazji.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z cenami salonu piękności Bednara dotyczące poszczególnych zabiegów na paznokcie.

 

Poniżej prezentujemy niektóre z naszych prac.

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2017

Studio Bednara
facebook

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:    516 518 752     info@studiobednara.pl