źćźłóń

Stylizacja rzęs metodą objętościową

 


Rzęsy 2D, 3D, 4D i 6D

 

Stylizacja rzęs metodą objętościową jest najnowocześniejszym i najbardziej precyzyjnym zabiegiem. Daje naturalny efekt, jest bezpieczna i nie powoduje podrażnień. Polecana jest każdej kobiecie, która boryka się z problemem krótkich, rzadkich lub kruszących się rzęs, a także tej, która pragnie wydobyć głębie naturalnego spojrzenia. Dzięki stylizacji rzęs w naszym salonie piękności zaoszczędzisz dużo czasu, bo codzienne tuszowanie rzęs odejdzie w niepamięć.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

 

* Rodzaje metod i rzęs

Metody objętościowe - rzęsy 2D, 3D, 4D, 6D

Każda z tych metod polega na doklejeniu kilku bardzo delikatnych, cienkich,  nie obciążających włosków do jednej rzęsy naturalnej. Ich grubość jest zdecydowanie mniejsza, niż rzęs, które wykorzystywane są do metody 1:1, stąd nie należy się obawiać o to, iż naturalny włos ulegnie zniszczeniu.

Jako doświadczona wizażystka dobieram wszystkie parametry rzęs odpowiednio do karnacji, osadzenia i kształtu oka, stanu naturalnych rzęs oraz oczekiwań Klientki.

Pracuję jedynie na produktach profesjonalnych i górnopółkowych.
Posiadam do wyboru rzęsy o najróżniejszej długości, grubości, podkręceniu oraz strukturze włosa.

Rzęsy jedwabne: charakteryzują się elastycznością i mocniejszym blaskiem, powodują wyraźniejszy efekt.

Rzęsy z norek Faux Mink: charakteryzują się delikatnością i subtelnym blaskiem, nie tracąc jednak na intensywności koloru.  Są bardziej miękkie i pozwalają uzyskać naturalniejszy efekt.

* Opis zabiegu

 

Bezbolesna stylizacja rzęs pozwala na ich wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie. Rzęsy są idealnie odseparowane, nie są posklejane i nie mają grudek. Założone włosie jest bardzo lekkie, delikatne i nie powoduje żadnego uczucia dyskomfortu.


Zabieg trwa półtorej godziny. Czas wykonania jest uzależniony od ilości rzęs naturalnych oraz wybranej stylizacji, więc może ulec skróceniu, bądź wydłużeniu.


Przed zabiegiem nie powinno stosować się zalotki (ogólnie odradzam korzystania z tej metody podkręcania rzęs, gdyż może ucinać włos), oraz należy usunąć makijaż. Warto unikać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein oraz kwasów. Glikole są rozpuszczalnikami kleju obecnymi w większości mleczek, toników i płynów.


Po wykonaniu zabiegu przedłużania rzęs należy unikać sauny, zabiegów kosmetycznych oraz ich zamoczenia przez około 24 godziny.

Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi od 60 do 90 dni, następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejoną rzęsą. Po około miesiącu widać efekt przerzedzenia, gdyż każda rzęsa ma inny czas żywotności. Aby uzyskać ponownie piękną stylizację oka, należy udać się na uzupełnienie. W celu uzyskania ciągłego efektu, uzupełnienie wykonuje się średnio co 3 tygodnie.

 

 

Lifting rzęs

 

Nowością nie tylko w naszym salonie, ale także na rynku kosmetycznym jest lifting rzęs. Ta metoda sprawia, że naturalne rzęsy – zarówno krótkie, proste, długie, gęste jak i rzadkie – są pięknie i trwale podkręcone, dając spektakularny efekt sztucznych rzęs bez ich przedłużania.

 

Lifting polega na nałożeniu na rzęsy specjalnego preparatu, który umożliwia zmianę ich kształtu. Następnie dobierana jest silikonowa podkładka w rozmiarze S, M lub L. Klientka decyduje o jej grubości w zależności od tego jaki efekt chce uzyskać. Gdy podkładka jest już wybrana, układa się na niej rzęsy w celu uzyskania nowego kształtu i utrwala go za pomocą serum. Dzięki temu nowe włoski będą wrastały w nowej, zaokrąglonej formie.   

 

Lifting rzęs jest całkowicie bezbolesny, nie podrażnia oczu i nie obciąża rzęs naturalnych. Zabieg trwa ok. 40 minut, a efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni.

 

W Studio Bednara wykonasz także profesjonalną stylizację paznokci– manicure i pedicure.

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2017

Studio Bednara
facebook

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:    516 518 752     info@studiobednara.pl