źćźłóń

Skuteczne i bezbolesne wybielanie zębów

 

 

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania, oraz najnowocześniejszym urządzeniom jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w naszym gabinecie daje natychmiastowe efekty.

 

Na zęby nakładany jest specjalny żel, a następnie poddawany jest działaniu niebieskich promieni. Proces ten trwa około 60 minut. Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o kilka tonów w ciągu jednej wizyty.

 

Sam zabieg jest bezbolesny - także dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Żel nie zawiera nadtlenku wodoru, i dlatego zabieg jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa. Polecany jest szczególnie osobom palącym papierosy, oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych.

Nasz personel dokładnie wytłumaczy, jak zadbać o zęby, aby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

 

Lepiej zrezygnować z domowych sposobów wybielania zębów. Często takie preparaty mogą prowadzić do nadwrażliwości, lub powodują ubytki w szkliwie, które trzeba uzupełnić – inaczej jesteśmy narażeni na ciągły ból. Ponad to najczęściej preparaty do domowego wybielania dają nierównomierne i krótkotrwałe efekty.

 

Przeciwwskazania:

 

- niedoleczone zęby przednie

- stan po ekstrakcji zębów

- -parodontoza

- stan zapalny dziąseł

- uszkodzone szkliwo

- ciąża

- aparat ortodontyczny

- niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny

- nowotwór skóry

- licówki

 

 

Zachęcamy do poznania pozostałych pozycji z naszej oferty, w tym niezwykle skutecznych zabiegów keratynowych na włosy

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2017

Studio Bednara
facebook

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:    516 518 752     info@studiobednara.pl