źćźłóń

Działanie

 • zamyka naczynka dzięki koagulacji hemoglobiny zawartej we krwi
 • skutecznie usuwa zmiany naczyniowe skóry
 • znajduje zastosowanie w profilaktyce rumienia i trądziku różowatego

Zamykanie naczynek technologią IPL

 


Powiedz stop cerze naczynkowej

 

 

RTQ-med – Radio Termoliza Quality

 

Salon piękności „Studio Bednara” oferuje tylko kompleksowe rozwiązania. RTQ-med. to zaawansowane technologicznie urządzenie używane w medycynie estetycznej, które emitując fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości, umożliwia precyzyjne zamykanie naczynek i usuwanie nieprawidłowości dermatologicznych (np. prosaków). RTQ-med umożliwia wykonanie nieinwazyjnych zabiegów (bez wkłuwania igły pod skórę / zmianę skórną) oraz zapewnia szybkie i trwałe efekty.

 

Kierunki działania:

 

 1. zamykanie rozszerzonych naczynek i usuwanie teleangiektazji różnego rodzaju (liniowych, promienistych, drzewkowatych, guzkowych)
 2. usuwanie pajączków żylnych i naczyniaków gwiaździstych oraz starczych
 3. likwidacja prosaków
 4. osuszanie krostek trądzikowych

 

 

Efekty / Korzyści zabiegowe:

 

Urządzenie generuje drgania elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (30 MHz) pozwalając m.in. na zamykanie naczynek, likwidację pajączków i teleangiektazji różnej wielkości. Energia przewodzona przez elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchnię skóry, prowadząc do termokoagulacji, co skutkuje ścinaniem się cząsteczek białka budujących tkankę i w efekcie końcowym zamknięcie naczynka.

 

Ponadto RTQ-med pozwala na likwidację krostek trądzikowych i innych nierówności skóry (np. prosaki) - bowiem energia stosowania w urządzeniu wywołuje efekt termolizy (odparowania), osuszając tym samym płyny znajdujące się w tkankach poddawanych zabiegom.

 

 

Technologia laserowa IPL

 

Zamykanie naczynek technologią IPL to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cery naczynkowej stosowanych w medycynie estetycznej. Polega na naświetlaniu zmiany. Emitowana wówczas energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi. Następuje koagulacja i uszkodzenie ściany naczynka, a następnie jego samoistnie usunięcie z organizmu. Technologia IPL pozwala na terapię naczyń położonych powierzchniowo oraz tych umiejscowionych głębiej.

 

Zabieg stanowi bardzo dobrą profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia. Jest także stosowany przy zapobieganiu trądzikowi różowatemu.

 

Każdą wizytę rozpoczynamy od wywiadu przeprowadzonego przez doświadczonego kosmetologa. Ocenia on wówczas stan i typ skóry, oraz poziom jej unaczynienia - od tych czynników uzależniony jest prawidłowy dobór parametrów lasera. Widocznych efektów możemy się spodziewać już po kilku spotkaniach.

Zalety

 • bezinwazyjny i bezpieczny zabieg
 • indywidualnie dobrane parametry urządzenia
 • seria zabiegów gwarantuje widoczne i satysfakcjonujące efekty
 • pozwala wrócić od razu do codziennych obowiązków

Jeśli dodatkowo potrzebujesz pielęgnacji i oczyszczania, sprawdź naszą pełną ofertę kosmetyki twarzy.

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2017

Studio Bednara
facebook

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:    516 518 752     info@studiobednara.pl